AirVans

Jsme výrobci kvalitního vzduchového pérování AirVans, se specializací především na dodávky, nákladní vozy a obytné automobily.

Myšlenka založení firmy na výrobu vzduchového pérování vznikla již před několika lety, při našem působení v oblasti vnitrostátní, mezinárodní dopravy a spedice, kdy nastala poptávka po kvalitním vzduchovém pérování pro maximalizaci přepravní nosnosti u našich dodávek. Vzduchové podvozky byly nekvalitní, příliš drahé nebo měly dlouhou dodací lhůtu. Měchy praskaly, čímž způsobovaly odstavení automobilu, zhoršení jízdních vlastností vozidla, ztrátu zisku, opakované náklady na servis vozidla atd. Byli jsme z výrobků zklamaní. Díky všem těmto aspektům jsme se rozhodli pro vlastní výrobu kvalitního vzduchového pérování pod značkou AirVans.

Hlavně díky našim zkušenostem s vnitrostátní i mezinárodní dopravou víme, co majitel dodávek či obytných vozů skutečně potřebuje pro přepravu těžkých nákladů na krátké či dlouhé vzdálenosti. Všechny tyto poznatky a zkušenosti úspěšně aplikujeme při výrobě vzduchového pérování. Naše vzduchové podvozky maximalizují přepravní nosnost vašich dodávek, usnadňují řízení vozidel, uvádí dodávky do stabilní polohy - čímž se dodávky stávají podstatně bezpečnějšími a stabilnějšími na vozovce. Vzduchové pérování jsme schopni dodávat téměř pro všechny značky vozidel jako jsou Fiat, Citroen, Peugeot, Renault, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford, Opel, Iveco či Nissan.

Chceme Vám zpříjemnit Vaše chvilky na cestách.

AirVans